АФНУ
15
Лет опыта
1
Верифицированная рекомендация
13
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
4671
Последний визит на сайт
сегодня
Член АФНУ з 2011 року

Аренда коммерческой недвижимости (4)

  • 45 000 грн/мес
    150 грн/м²

    Андрея Малышко ул., 5

    Доступна на короткий срок БЕЗ КОМИССИИ Дарница
    помещение свободного назначения
    300 м²
    сегодня
    Малишко, 5, ТЦ Дитячий Пасаж. м. Дарниця 5хв. пішечком Здається в оренду просторе приміщення, площею 300м2 під різні види діяльності. Другий поверх. Опалення і вентиляція системою чіллер-фанкойл. Охорона і відеонагляд. Поруч розвинута інфраструктура і метро. 45000грн/міс Без % Телефонуйте зараз!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 4 500 грн/мес
    265 грн/м²

    Андрея Малышко ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Дарница
    офисное помещение
    17 м²
    сегодня
    Малышко, 5. Здається на довгостроково офіс 17м2. Великі панорамні вікна. Дуже світлий. Окремо на поверсі міні-кухня з мікрохвильовкою, кавоваркою і холодильником, сучасний санвузол. Охорона і відеонагляд. Доступ 24/7. Договір оренди підписуєтся на ФОП або юрособу. Офіс знаходиться на території ТЦ Дитячий Пасаж. Під офісом салон краси «Пташка». Все поруч. До метро Дарниця 200 метрів. 4500грн Без комісії Є інші площі, приваблива ціна оренди Телефонуйте зараз!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 13 000 грн/мес
    250 грн/м²

    Андрея Малышко ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Дарница
    многофункциональное помещение
    52 м²
    сегодня
    Малишко, 5. Здається в оренду офіс 52м2 в адміністративній будівлі. Велике панорамне вікно, на одній стіні дзеркальне скління. На поверсі міні-кухня, санвузол. Доступ 24/7, відеоспостереження, цілодобова охорона. Гарна інфрастуктура: супермаркети Дитячий Світ, Ашан, ТЦ Дитячий Пасаж. Метро Дарниця 5 хв. пішечком. 13000 грн Без % Телефонуйте зараз! Є інші площі, приваблива ціна оренди
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 1 400 $/мес
    9 $/м²

    Большая Окружная ул., 7

    производственное помещение
    160 м²
    1982 год постройки
    сегодня
    Столичне шосе. Здається в оренду СТО, загальною площею 160 м2. СТО має два пости з оглядовими ямами, естакадою. Багато потрібного обладнання, є компресор, прес, стабілізатор напруги, два опалювальні котли, генератор на 5 кВт - новий. Електрика 220 В. На третьому поверсі приміщення під офіс загальною площею 30 м2, в якому є опалення, кондиціонер, сейф, холодильник, мікрохвильова піч, кулер, кавоварка. Є стаціонарний телефон та інтернет. До будинку СТО додається частина житлового будинку - 60 м2. Здається в оренду разом з СТО. Тут можуть проживати працівники, там потрібно зробити ремонт. Приміщення СТО може використовуватися і під склад та інший вид діяльності. Вартість оренди 1400 $
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.